+48 22 110 08 47 info@cybex-service.pl

Serwis przyjazny Klientom

Funkcjonalne rozwiązania dla rodziców zapewniające prawidłową eksploatację i konserwację Wózków Dziecięcych.

Konserwacja Wózków

Szanowni Państwo wielu nieoczekiwanym sytuacjom związanym z codzienną eksploatacją wózka można zapobiec w przypadku jego prawidłowej konserwacji oraz dzięki okresowym przeglądom technicznym. Szczegóły dotyczące eksploatacji znajdą Państwo w dołączonej do każdego wózka instrukcji obsługi. Idealnym przykładem troski o właściwy stan techniczny bezpośrednio przekładający się na bezpieczeństwo oraz bezawaryjny cykl użytkowania jest dla każdego z nas niewątpliwie samochód. Nasza prośba do Państwa brzmi więc – spróbujcie Państwo potraktować wózek Waszego Dziecka jak kolejny rodzinny pojazd, mający za zadanie pomoc w codziennych obowiązkach zapewniając tym samym odpowiedni komfort i zadowolenie z jego użytkowania. I właśnie w tym miejscu Drogi Rodzicu możesz znaleźć kilka przydatnych porad i informacji jak utrzymać wózek dziecięcy w najlepszym stanie zarówno wizualnym jak i technicznym.

Konserwacja układu jezdnego

Jednym z najważniejszych punktów utrzymania wózka w idealnym stanie jest okresowa konserwacja kół. Ale nie tylko koła powinny być ciągle konserwowane, także te punkty, które są związane z mechanizmem rozkładania i składania wózka. Ważne jest również, by nigdy nie składać wózka na siłę.

Czyszczenie tapicerki

Wszystkie materiały tekstylne można prać ręcznie zgodnie z instrukcją oraz informacjami umieszczonymi na wszywkach materiałowych. Prosimy prać ręcznie tkaniny co zapobiegnie powstaniu ewentualnych pęknięć i osłabieniu materiału w newralgicznych miejscach narażonych na największy nacisk.

Czyszczenie kokpitu oraz kół

Ze względu na przenikanie kurzu oraz wielu substancji obcych pomiędzy plastikowe części, mogące powodować tym samym piszczenie wspomnianych elementów należy zawsze oczyścić wózek po przyjściu z zewnątrz, przecierając miękką ściereczką części z tworzyw sztucznych. W przypadku czyszczenia pokrycia siedziska wózka oraz oparcia należy używać wilgotnej szmatki nasączonej zwykłym mydłem. W trosce o bezawaryjną eksploatację układu jezdnego szczególnie narażonego na zabrudzenia należy regularnie konserwować ruchome części wózka używając do tego celu silikonu w spray’u.

Ważna Informacja

Przed pierwszym wspólnym spacerem z wykorzystaniem naszego wózka pamiętajcie Państwo aby uważnie przeczytać instrukcję obsługi oraz stosować się do informacji w niej zawartych co w sposób znaczący wpłynie na komfortową eksploatację oraz zapewni maksymalną radość z użytkowania waszego wózka.